Van értékesítésben szerzett tapasztalatod?
Könnyen teremtesz kapcsolatokat?
Akkor TÉGED keresünk!

Safe Laser Medical Kft. – Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, orvostechnikai eszközöket forgalmazó vállalata, keres bővülő csapatába, termékeinek szakmai értékesítéséhez üzletkötőt – országosan.

Területi képviselő – üzletkötő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
– Szakorvosok, magán klinikák, természetgyógyászok, kozmetikusok, wellness hotelek, fittness termek stb. túraterv szerinti látogatása
– A cég termékeinek szakmai ismertetése, referálók tartása
– Kereskedelmi és trade marketing akciók lebonyolítása, végrehajtása
– Kereskedelem fejlesztése a termékek disztribúciójának és láthatóságának biztosításával, eladások ösztönzésével
– Folyamatos piac- és konkurenciafigyelés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
– Orvoslátogatói vagy egészségügyi termék értékesítési munkakörében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
– Egészségügyi végzettség előnyt jelent
– B kategóriás jogosítvány
– Jó kommunikációs képesség
– Kereskedelmi szemlélet
– Nyitott, proaktív, kreatív személyiség
– Nagyfokú terhelhetőség, megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:
– versenyképes jövedelem
– céges autó/mobiltelefon/laptop
– fiatalos munkahely
– kreatív, folyamatosan változó, önálló munka

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
– Egészségügy
– Orvoslátogató, Területi képviselő
– Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
– 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
– Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Országosan bárhonnan végezhető, Budapesti központtal

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével, a következő email címre várjuk: office@safelasermedical.com